O nas

HISTORIA FIRMY

Firma Unikan rozpoczęła swoje działanie w 1988 roku jako firma rzemieślnicza zrzeszona w Spółdzielni Rzemieślniczej w Piasecznie k. Warszawy. Od 1990 roku Unikan funkcjonował jako firma niezależna, a od roku 1997 kontynuował swoją działalność pod nazwą Unikan inż. Jerzy Kanabus.

W związku z dużą dynamiką zmian na rynku inwestycyjno-usługowym w obszarze energetyki, która wymagała sprecyzowania zakresu działalności, ukierunkowaliśmy naszą ofertę o profilu elektrycznym na prace elektroenergetyczne wymagające dużej wiedzy techniczno - inżynierskiej, umożliwiające wykonywanie i nadzorowanie instalacji elektrycznych o dużym stopniu złożoności. Te działania zaowocowały m.in. współpracą z firmą Polkomtel S.A. i bankiem PBK S.A. (obecnie BPH S.A.) Dla naszych klientów prowadziliśmy kompleksowo prace elektryczne i elektroenergetyczne, pomiary elektryczne, projektowanie i wykonawstwo.

Po ponad rocznych przygotowaniach od listopada 2005 roku rozszerzyliśmy nasze usługi o projektowanie, wykonawstwo oraz eksploatację układów automatyki klimatyzacji i wentylacji oraz instalacji dozoru i p.poż.

Celem firmy Unikan jest budowanie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez precyzję, mądrość i wiedzę jej personelu. Długotrwała współpraca z bardzo wymagającymi klientami była i jest możliwa dzięki zaufanemu zespołowi pracowników i procesowi ich dokształcania. Staramy się przekazywać nasze doświadczenie i pasję do pracy poprzez staże dla młodej kadry inżynierskiej i wykonawczej.

W 2000 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001. Od tego czasu z sukcesem przechodzimy każdy audit poświadczający zgodność systemu naszej pracy z wymaganiami normy. Od 2000 roku posiadamy także Rekomendację Stowarzyszenia Elektryków Polskich, która jest wznawiana co kilka lat. Bierzemy także udział w programie „Rzetelna Firma”.

SIEDZIBA FIRMY

Jednym z celów właściciela firmy było wybudowanie własnej siedziby firmy, która gwarantowałaby niezależność firmy i wysoką jakość wykonywanych usług. Siedziba firmy znajduje się na przy ul. Farbiarskiej 63 b na Ursynowie w Warszawie. Budynek składa się z części biurowej i techniczno/logistycznej. Posiadamy warsztat, gdzie realizowane są m.in. projekty rozdzielnic.

ZAPLECZE TECHNICZNE

Firma wyposażona jest w nowoczesne samochody techniczne obsługujące klientów zarówno podczas inwestycji jak i stałej obsługi technicznej nieruchomości. Posiadamy własne narzędzia i urządzenia pomiarowe wraz z aktualnymi świadectwami legalizacyjnymi. Pracujemy jedynie na sprawdzonym i markowym sprzęcie.

Firma Unikan siedziba w Warszawie ul. Farbiarskiej 63 b

Firma Unikan

Napisz do nas