Sieci strukturalne

Jesteśmy certyfikowanym instalatorem okablowania strukturalnego firmy Schrack Technik oferującej 7 kategorii prędkości przesyłu. W ramach naszej oferty zapewniamy:

Wykonujemy również badania czy dana instalacja okablowania strukturalnego zapewnia odpowiednie parametry przesyłu i wytrzymałości na zakłócenia zewnętrzne, jeżeli występują problemy z przesyłem lub chcecie Państwo znać jakość wykonanej usługi przez instalatora.

Każda wykonana przez nas instalacja sieci strukturalnej jest sprawdzana za pomocą przyrządów pomiarowych czy spełnia warunki danej kategorii.


Na wykonane przez nas instalacje okablowania strukturalnego udzielamy 7-letniej gwarancji.

Okablowanie strukturalne jest jednym z istotniejszych rozwiązań technicznych budynku, które stanowi o jego nowoczesności. Jest to uniwersalny system pozwalający na wykorzystanie jednej instalacji do transmisji danych, głosu i obrazu.

Sieć strukturalna daje możliwość instalacji kabli w budynku bez wcześniejszego rozplanowania urządzeń, które będą przyłączone, a także bezproblemową modyfikację instalacji w trakcie jej użytkowania. Jedno gniazdko można wykorzystać w dowolny sposób do telefonów cyfrowych, analogowych i sieci komputerowej. Równocześnie okablowanie strukturalne w prosty sposób pozwala na sterowanie nie tylko telefonami i komputerami, ale także telewizją przemysłową, sieciami alarmowymi oraz inteligentnymi systemami zarządzania budynkiem. Poprawnie zainstalowana sieć strukturalna eliminuje zakłócenia z sąsiadującymi sieciami teleinformatycznymi czy elektrycznymi.

 

Napisz do nas